Veľa sa v mojom živote teraz mení

Love in Heaven

Rok 2016 je pre mňa prelomový. To vravím svojim dôverníkom, s ktorými zdieľam svoje nadšenie z aktivít, ktoré som rozbehla už v roku 2015. Moji podporovatelia sa so mnou usmievajú, pretože vidia v mojich očiach iskru zanietenia a čistej radosti.
Sú chvíle, kedy zaváham, prestanem si veriť. Predsa len, staré mechanizmy myslenia na mňa ešte pôsobia.
Je však zvláštne aké zmeny sa okolo mňa dejú. Zrazu stretávam ľudí, ktorých chcem stretnúť, alebo sa so mnou zoznamujú ľudia, s ktorými ma niečo spája. Už dávno neverím na náhody. Už viem, že to, čo žijem teraz, som si zasiala v minulosti. Mám na stole štyri krásne projekty, každý je iný, avšak každý je o mne. Všetky sú lákavé a tak trieštim pozornosť medzi ne a usilujem sa o symbiózu. Niekedy podlieham panike, niekedy som v pohodke.
Čítam Novú Zem, tuším svoje Bytie a mám povznášajúci pocit z toho, čo je teraz, nie z toho, čo príde.
Keď máte radosť z toho, čo práve robíte, tak sa pokoj, ktorý vznikol vďaka prijatiu, premení na pocit živosti. ….K prebudeniu môže prísť len v prítomnom okamihu.

Tento krátky článok píšem s láskou a smútkom v srdci.

V nedeľu, nečakane, zomrel jeden mladý človek. Nepoznala som ho dlho ani dobre, spoznali sme sa však cez tento môj projekt – vesmír nás dal dohromady. Ešte som nerozpoznala svoju úlohu v jeho krátkom živote, avšak jeho precízna programátorska práca tu bude so mnou stále.

Chcem sa preto poďakovať Životu za ten čas, čo mi Marek venoval a za to, že som spoznala milého a dobrého chalaňa. Nech je kdekoľvek, jeho práca je na tejto stránke. 

Jana
Jana
Som maminou 5 ročnej dcéry Simonky. Žijem s rodinou v Bratislave, vo svojom rodnom meste. Mám rada knihy a filmy rôznych žánrov. Obľubujem ručné práce a doma mám slušnú zbierku všakovakých kreatívnych materiálov. Keď mám priestor, siahnem po jednom, druhom či treťom. Mojím rodičovským cieľom je “vychovať” dcérku tak, aby z nej bola samostatná, sebaistá, empatická a šťastná bytosť. Rada by som to dosiahla “iba” tým, že jej budem vzorom, ktorý ju k tomu peknému žitiu inšpiruje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *