Tabuľka na sledovanie vplyvu stravy na pokožku

Sledovanie vplyvu stravy na Simonkinu kožu je nevyhnutné.

Pár krát už zareagovala bolesťami bruška a následným výsypom na koži a tvári. Aby toto sledovanie bolo ľahšie a dôsledné zároveň, pripravila som prehľadnú tabuľku, kde po každom dni a každom jedle je možné zapísať priame pozorovanie.

Snažila som sa kvôli prehľadnosti vytvoriť tabuľku iba na jednu stranu A4, avšak ak má byť pozorovanie dôkladné, musela som tabuľku rozdeliť na 2 strany A4. To jest, môže sa tlačiť jednostranne na 2 papiere, alebo obojstranne na 1 papier.

V prípade, že by sa aj vám hodil takýto nápomocný prehľad, budem veľmi rada, ak ho využijete a dáte mi spätnú väzbu, či vám vyhovoval alebo by ste navrhli niečo na ňom zmeniť.

Verím, že moja pomôcka vám uľahčí hľadanie prípadnej potravinovej alergie u vašej ratolesti.

Check list na hľadanie spúšťačov strava

Jana
Jana
Som maminou 5 ročnej dcéry Simonky. Žijem s rodinou v Bratislave, vo svojom rodnom meste. Mám rada knihy a filmy rôznych žánrov. Obľubujem ručné práce a doma mám slušnú zbierku všakovakých kreatívnych materiálov. Keď mám priestor, siahnem po jednom, druhom či treťom. Mojím rodičovským cieľom je “vychovať” dcérku tak, aby z nej bola samostatná, sebaistá, empatická a šťastná bytosť. Rada by som to dosiahla “iba” tým, že jej budem vzorom, ktorý ju k tomu peknému žitiu inšpiruje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *