Fotogaléria 2016

V novom roku pokračujem v sledovaní stavu pokožky.

Január 2016

Zdá sa, že už pár týždňov sa Simonkina koža nezhoršuje, čo je dobré znamenie. Od 18.1. 2016 sme vylúčili doma aj všade inde surovú mrkvu z jej stravy. Pokiaľ aj bola Simi na túto potravinu citlivá, jej takmer 3 týždňové vylúčenie neukázalo markatné zmeny k lepšiemu. Po mesiaci až troch budeme môcť zkonštatovať konečný účinok.

Koža je stále svrbivá, hlavne večer. Určite však vidím pokrok v tom, že sa ekzém nerozširuje a drží sa pomerne stabilne.

Januar2016 1Januar20161 1Januar2016_1jpg

 

Február 2016

Nedávno sme sa zhrozili, keď sme u Simonky objavili takúto reakciu na tvári.

Predpokladám, že išlo o reakciu na jedlo, najskôr na zelené jablko. Nikdy ešte nemala takúto kožu na tvári. Odvtedy sme jablká vylúčili, a čakám na vhodnú príležitosť cez víkend, kedy jej podám zelené jablko.

 

Tvar Simi feb

 

 

Jana
Jana
Som maminou 5 ročnej dcéry Simonky. Žijem s rodinou v Bratislave, vo svojom rodnom meste. Mám rada knihy a filmy rôznych žánrov. Obľubujem ručné práce a doma mám slušnú zbierku všakovakých kreatívnych materiálov. Keď mám priestor, siahnem po jednom, druhom či treťom. Mojím rodičovským cieľom je “vychovať” dcérku tak, aby z nej bola samostatná, sebaistá, empatická a šťastná bytosť. Rada by som to dosiahla “iba” tým, že jej budem vzorom, ktorý ju k tomu peknému žitiu inšpiruje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *